جلسه قرارگاه مقابله با کرونا برای بررسی پیشنهاد ۲ هفته تعطیلی فردا برگزار می شود

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا گفت: هجدهمین جلسه قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا فردا برگزار و پیشنهاد وزارت بهداشت در خصوص اعمال تعطیلی دو هفته ای در کشور، بررسی می شود.

, جلسه قرارگاه مقابله با کرونا برای بررسی پیشنهاد ۲ هفته تعطیلی فردا برگزار می شود, رسا نشر - خبر روز

 بابک دین پرست از برگزاری هجدهمین جلسه این قرارگاه به ریاست دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی، در روز سه شنبه 12 مرداد ماه جاری در محل وزارت کشور برای بررسی پیشنهاد اخیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تعطیلی دو هفته ای کشور خبر داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا با اعلام این خبر، گفت: در هجدهمین جلسه قرارگاه که به ریاست فرمانده قرارگاه عملیاتی برگزار خواهد شد، گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آخرین شرایط شیوع بیماری و روند کنترل بیماری، واکسیناسیون و درمان بیماران ارائه می گردد.
وی ادامه داد: در جلسه فردای قرارگاه عملیاتی، همچنین پیشنهاد وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تعطیلی دو هفته ای کشور برای کنترل مؤثر روند شیوع سوشه جدید بیماری کرونا، از ابعاد مختلف، مورد بررسی و تصمیم گیری قرار می گیرد.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =