پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

مرد۳۸ساله ، دختری را که گروگان گرفته بود رها کرد اما خودش را کشت

 

دربررسی‌های اولیه کارآگاهان دریافتند، مرد آدم ربا یکی از سارقان سابقه دار و شرور منطقه است که به‌دلیل اختلاف با نامزد سابقش او را با تهدید در مقابل چشمان خواهرش از خانه ربوده و با یک دستگاه خودرو پژو 206 به مکان نامشخصی منتقل کرده است.
با انجام اقدامات پلیسی مشخص شد، این متهم ۳۸ ساله پس از ربودن دختر جوان او را به یک واحد مسکونی در شهر فردیس منتقل کرده است. گروگان, مرد۳۸ساله ، دختری را که گروگان گرفته بود رها کرد اما خودش را کشت, رسا نشر - خبر روز

بدین ترتیب کارآگاهان در تماس با متهم با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و روانشناسی از او خواستند تا دختر جوان را آزاد کند. متهم نیز پس از شنیدن صحبت‌های مأموران حدود 5 ساعت بعد از این ماجرا دختر جوان را آزاد کرد اما خودش متواری شد.  با توجه به مسلح بودن گروگانگیر به سلاح گرم، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری وی ادامه یافت تا اینکه مخفیگاه متهم در شهرک بعثت فردیس شناسایی شد و تیمی از مأموران با هماهنگی مقام قضایی به آنجا اعزام شدند که متهم پس از مشاهده مأموران قصد شلیک به سمت آنها را داشت اما وقتی خود را در محاصره مأموران دید ناگهان در اقدامی جنون‌آمیز خودکشی کرد.
براساس اظهارات نامزد سابق متهم، او سه سال قبل با این مرد آشنا شده و قصد ازدواج داشتند اما به خاطر اختلافات خانوادگی این ازدواج سرنگرفت و در این مدت نیز مرد جوان مدام این دختر را تهدید می‌کرد تا اینکه صبح روز حادثه او با سلاح گرم وارد خانه دختر جوان شد و در حالی که او با خواهرش در خانه تنها بود با تهدید سلاح وی را ربود.
۲۳۳۰۲

منبع: خبر آنلاین


منبع:خبرآنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه