در هفته‌های آتی نقشه کرونا رو به سیاهی می‌رود | ویدیو

 

وزیر بهداشت گفت: در هفته جاری و هفته آتی نقشه کرونا در ایران « قرمزتر» شده و حتی به سمت سیاهی می‌رود.سعید نمکی، روز یکشنبه ۲۲ فروردین با بیان اینکه همه استان‌های کشور در یک خیز شتاب دهنده بی‌وقفه جلو می‌روند گفت امروز دچار گرفتاری جدید و موج سهمگینی شدیم که به مراتب ما را از موج‌های قبلی گرفتارتر خواهد کرد.

وزیر بهداشت ایران با اعلام ۵ برابر شدن آمار مرگ بر اثر کرونا گفت برآورد ما این است که هفته جاری و هفته آتی نقشه قرمزتر و حتی به سمت سیاهی می‌رود.

سعید نمکی «صف مرغ»، «دورهمی» و «سفر» را علت افزایش کرونا در کشور عنوان کرد و گفت که هشدارهای او مورد توجه قرار نگرفته است.نقشه کرونا, در هفته‌های آتی نقشه کرونا رو به سیاهی می‌رود | ویدیو, رسا نشر - خبر روز

در روزهای گذشته درباره عملکرد دولت در مدیریت بحران کرونا انتقادات گسترده‌ای مطرح شده و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس خواستار برخورد قضایی با حسن روحانی شده است که ریاست ستاد ملی مبارزه با کرونا را بر عهده دارد.

بنابر اعلام وزارت بهداشت ایران طی یک روز اخیر ۲۵۸ نفر جان خود را به دلیل ابتلا به کووید از دست داده‌اند و ۲۱۰۶۳ بیمار جدید هم در این مدت شناسایی شده است.

سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران گفته: چهار هزار و ۳۹۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

در حال حاضر ۲۵۷ شهرستان ایران قرمز و ۱۲۹ شهرستان نارنجی هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code