رسانشر – خبر روز
اجتماعی ویژه

فیلم پخش آهنگ خواننده لس آنجلسی در شب شهادت تاریخ و ساعت ندارد!

5f607bbe5e941_2020-09-15_13-00
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در بررسی سوابق و تحقیقات تخصصی بعمل آمده پخش آهنگ غیر مجاز در این ایستگاه به اثبات نرسید.

فرنوش نوبخت ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت زین العابدین امام سجاد (ع) در خصوص انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی با موضوع پخش آهنگ غیرمجاز در متروی تهران گفت: ما در شرکت بهره برداری مترو‌ی تهران با توجه به اهمیت موضوع سریعا کارگروهی را برای بررسی صحت و سقم این موضوع تشکیل داده و تحقیق از افرادی که طی ۴۸ ساعت گذشته در این ایستگاه در حال خدمت رسانی بودن انجام شد و طبق بررسی سوابق و تحقیقات تخصصی بعمل آمده پخش آهنگ در ایستگاه سبلان به اثبات نرسید.

وی با اشاره به اینکه این فیلم بدون ذکر تاریخ و ساعت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده افزود: در صورتی که مستندات دقیق تری در دردسترس است با ارائه آن‌ها به این شرکت صحت سنجی حتما دوباره انجام و تصمیم گیری خواهیم کرد.

نوبخت گفت: در صورت داشتن اطلاعات بیشتر موارد را از طریق کانال‌های ارتباط مردمی شرکت بهره‌برداری متروی تهران به شماره ۶۶۷۱۲۲۱۶ یا سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۴۲۷۷ و یا ایمیل شرکت به ادرس [email protected] اطلاع رسانی کنید.

مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه خاطرنشان کرد: انتشار این گونه اخبار در این روز‌ها با توجه ارادات ویژه مردم شریف ایران اسلامی به امام حسین (ع) و ائمه اطهار جریحه دار کردن افکار عمومی ثمری ندارد و هیچ چیز نمی‌تواند ذره‌ای از این محبت را در دل مردم کم کند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

پایگاه خبری تحلیلی رسانشر
تازه ترین خبرهای ایران و جهان دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی