پناهگاه زنان بی‌خانمان در مجارستان: در روز زن لباس زیر زنانه اهدا کنید

در آستانه هشتم مارس «روز جهانی زنان» یک پناهگاه خیریه حامی افراد بی‌خانمان در بوداپست، پایتخت مجارستان، از مردم خواست تا هزینه خریدن گل برای عزیزانشان را صرف خرید لباس زیر برای کمک به زنان بی‌خانمان کنند. در زمستان مقادیر زیادی لباس گرم، تی‌شرت، جوراب و لباس‌های دیگر به مراکز خیریه اهدا می‌شود، اما لباس‌های […]

در آستانه هشتم مارس «روز جهانی زنان» یک پناهگاه خیریه حامی افراد بی‌خانمان در بوداپست، پایتخت مجارستان، از مردم خواست تا هزینه خریدن گل برای عزیزانشان را صرف خرید لباس زیر برای کمک به زنان بی‌خانمان کنند.

در زمستان مقادیر زیادی لباس گرم، تی‌شرت، جوراب و لباس‌های دیگر به مراکز خیریه اهدا می‌شود، اما لباس‌های زیر که بسیار مورد نیازند جز اقلام اهدایی نیستند.

به گزارش یورونیوز، در آستانه هشتم مارس «روز جهانی زنان» یک پناهگاه خیریه حامی افراد بی‌خانمان در بوداپست، پایتخت مجارستان، از مردم خواست تا هزینه خریدن گل برای عزیزانشان را صرف خرید لباس زیر برای کمک به زنان بی‌خانمان کنند.

بسیاری از افراد در زمان خانه تکانی و رسیدگی به کمدهای خود لباس‌های اضافه را به این مرکز خیریه اهدا می‌کنند، با این حال این مرکز اعلام کرده است که تنها لباس‌های زیر زنانه «نو» را قبول می‌کند و از پذیرش لباس‌های زیر «دست دوم» معذور است چرا که زنان بی‌خانمان مانند سایر زنان باید از لباس‌های زیر نو استفاده کنند.

کتالین درووچی، کارمند اجتماعی این پناهگاه در این باره گفت: «در زمستان مقادیر زیادی لباس گرم، تی‌شرت، جوراب و لباس‌های دیگر دریافت می‌کنیم، اما لباس‌های زیر که بسیار مورد نیازند جز اقلام اهدایی نیستند.»

این پناهگاه قصد دارد در آستانه روز زن امسال به زنان بی‌خانمان لباس زیر اهدا کند و در یک پست فیسبوکی از مردم خواسته است که در این امر مشارکت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.