رییس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار: کمبود آجیل وجود ندارد/ نظارت بر بازار صورت می گیرد

رییس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار گفت: هم اکنون هیچگونه افزایشی در قیمت آجیل وجود ندارد و قیمت ها نیز بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود. رییس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار گفت: هیچ کمبودی در آجیل شب عید احساس نمی شود. مصطفی احمدی  رییس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار در گفت و […]

رییس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار گفت: هم اکنون هیچگونه افزایشی در قیمت آجیل وجود ندارد و قیمت ها نیز بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود.

رییس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار گفت: هیچ کمبودی در آجیل شب عید احساس نمی شود.

مصطفی احمدی  رییس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار در گفت و گو با خبرنگار عصرایران  با اشاره به  رونق این بازار در ایام منتهی  به نوروز گفت: هم اکنون هیچگونه افزایشی در قیمت آجیل وجود ندارد و قیمت ها نیز بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون تغییرات قیمتی خاصی نسبت به شب چله در بازار وجود ندارد خاطر نشان کرد:پیش بینی می کنیم تا قیمت آجیل در بازار حتی روند کاهش را نیز تجربه نماید.

به گفته رییس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار تنها محصولی از آجیل شب عید که از خارج کشور وارد می شود بادام هندی است که در این مورد نیز هیچگونه کمبودی  در بازار وجود ندارد.

احمدی با اشاره به نظارت این اتحادیه بر قیمت ها و بازرسی های سر زده از واحد های صنفی  ادامه داد: ۱۵ تیم ۲ نفره این اتحادیه از  ۲۵ بهمن در شهر تهران همزمان با نظارت سازمان تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف مشغول نظارت بر بازار هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.