بازداشت مدیر خبرگزاری داعش در عراق

این تروریست در بخش جنوب شرقی روستایی مشرف به شهر موصل بازداشت شده است. در این عملیات، شش نفر از مشاوران وی نیز که در این روستا حضور داشتند، بازداشت شدند. مدیر خبرگزاری «اعماق» وابسته به گروه تروریستی داعش در موصل عراق بازداشت شد. به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، «عبدالعزیز عزالدین المعاضیدی» […]

این تروریست در بخش جنوب شرقی روستایی مشرف به شهر موصل بازداشت شده است. در این عملیات، شش نفر از مشاوران وی نیز که در این روستا حضور داشتند، بازداشت شدند.
مدیر خبرگزاری «اعماق» وابسته به گروه تروریستی داعش در موصل عراق بازداشت شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، «عبدالعزیز عزالدین المعاضیدی» سرگرد اطلاعات ارتش عراق به خبرگزاری آناتولی ترکیه گفت که نیروهای ارتش این کشور روز گذشته –یکشنبه- مسئول اول اداره خبرگزاری «اعماق» وابسته به گروه تروریستی داعش را در شهر موصل بازداشت کرده‌اند.

به گفته این مقام ارتش عراق، این تروریست در بخش جنوب شرقی روستایی مشرف به شهر موصل بازداشت شده است. در این عملیات، شش نفر از مشاوران وی نیز که در این روستا حضور داشتند، بازداشت شدند.

خبرگزاری اعماق در سال ۲۰۱۴ و همزمان با ظهور گروه تروریستی داعش و اشغال بخش‌های گسترده‌ای از عراق و سوریه تاسیس شد. این خبرگزاری در این سال‌ها خبرهای مربوط به این گروه تروریستی و تصاویر و فیلم هایی از عملیات‌های اعدام منتشر می‌کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.