رسانشر – خبر روز
بین الملل

آیا نامزد کیم کارداشیان می‌تواند بایدن را شکست دهد؟

5f1d3f042cbc4_5f1d3f042cbc6
“کانیه وست”، رپر ۴۳ ساله آمریکایی تاکید کرد، مطمئن است از طریق آرایی که به “نامزد مکتوب” در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ۲۰۲۰ داده می‌شود، می‌تواند نامزد دموکرات‌ها در این رقابت‌ها را شکست دهد.

کانیه وست در توییتی نوشت: مطمئنم از طریق آرایی که به نامزد مکتوب در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ۲۰۲۰ داده می‌شود، می‌توانم جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در این رقابت‌ها را شکست دهم.

نامزد مکتوب، نامزدی‌ است که نامش روی تعرفه انتخاباتی ظاهر نمی‌شود، ولی با این حال رأی‌دهندگان می‌توانند با نوشتن نام او بر تعرفه به او رأی دهند. این نظام انتخاباتی تقریباً تماماً منحصر به انتخابات آمریکاست. نامزدی‌های مکتوب گاهی ناشی از این است که نامزد به دلایل قانونی واجد شرایط رقابت با نام خود یا در حزب خود نیست.

این رپر معروف نامزدی خود در انتخابات ۲۰۲۰ را در روز استقلال آمریکا اعلام کرد، اگرچه در نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام کرده بود که برای انتخابات ۲۰۲۴ نامزد خواهد شد.

اما به دنبال انتشار این توییت، کاربرهای توییتر فوعرا با اشاره به یاوه‌گویی‌های اخیر وی و تصمیم دیرهنگامش برای نامزدی در انتخابات نوامبر، نسبت به سلامت روان کانیه وست ابراز نگرانی کردند.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

پیام بگذارید

پایگاه خبری تحلیلی رسانشر
تازه ترین خبرهای ایران و جهان دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی