سرقت مسلحانه از طلافروشی در گتوند خوزستان/ طلافروش کشته شد

هنوز از میزان طلا و زیورآلات سرقتی اطلاعات دقیقی به دست نیامده و تلاش برای شناسایی و دستگیری سارقان از سوی پلیس در حال انجام است.

در حمله عصر یکشنبه سارقان مسلح به یک طلافروشی در خیابان استقلال شهر گتوند، طلافروش به قتل رسید.

به گزارش ایرنا در این حمله سه سارق با یکدستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با استفاده از اسلحه طلافروش گتوندی را به ضرب گلوله مصدوم کردند.

علی خدری غریبوند فرماندار گتوند با تایید این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: سارقان پس از درگیری از محل متواری شدند.

وی افزود: مرد مصدوم طلافروش به علت جراحات شدید در بیمارستان ۳۲ تختخوابی کارون شهرستان گتوند فوت کرد.

فرماندار گتوند اظهار داشت: هنوز از میزان طلا و زیورآلات سرقتی اطلاعات دقیقی به دست نیامده و تلاش برای شناسایی و دستگیری سارقان از سوی پلیس در حال انجام است.

You might also like
1 Comment
  1. مرد نگهبان says

    واقعیت اینه که فروشگاه های طلا، سکه، ارز، ساعت، موبایل و شغلهای مشابه افراد بسیار خسیسی هستند و هر بلایی سرشون میاد از این خساستشونه چون فرض کنید یه طلا فروش خیلی ضعیف، فقط ۵ کیلو طلا داشته باشه. با قیمت فعلی میشه حداقل یک و نیم میلیارد. خوب شما بگید. آیا یک و نیم میلیارد بدون هیچ سیستم ضد سرقت مسلحانه به مردمی که برای زندگی کلیه هاشونو میفروشند چشمک نمیزنه؟؟!!! همین که هر ساعت یه طلافروشی سرقت نمیشه از فرهنگ و شخصیت مردمه در حالیکه میشه سیستم ضد سرقت مسلحانه مرد نگهبان نصب کرد که سارق مسلح که هیچ، حتی پلیس هم با اسلحه نتونه وارد طلافروشی بشه. میمونه اسلحه سرد مثل چاقو که سیستم ضد سرقت مسلحانه مرد نگهبان جلوی اونها را هم میگیره و نمیذاره هیچ کاری با طلافروش بکنن ولی شما پیدا کنید طلافروشی را که حاضر باشه برای این چیزا هزینه کنه. طلا فروشها اینقدر خسیس هستند که ما بعضی جاها دیدیم که به جای اینکه یه قفل درست حسابی روی گاوصندوقشون بذارن، جا قفلی جوش دادن و یه قفل کتابی بهش زدن. چی بگیم بهشون؟؟!!! در حالیکه میتونند قفل ضد زورگیری داخل گاوصندوقها و خزانه هاشون نصب کنند که هم سرقتهای شبانه را غیر ممکن کنه هم سرقتهایی را که مبتنی بر زورگیری کلید و ریموت قفل و دربهای ورودی و آلارم و همچنین رمز گاوصندوقهاست.

Leave A Reply

Your email address will not be published.